HET ECHTE NIEUWS

P2000 STATISTIEKEN

Vandaag · 122 openbare meldingen
Filters: VandaagPolitie · wijzigen

Dit zijn alarmeringsberichten, geen unieke of bevestigde incidenten. Alle tellingen gebruiken dezelfde periode en filters. Tijden zijn Nederlands; het herhaalde uur bij wintertijd wordt samen geteld. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen.

Meetperiode: 14-10-2026 00:00 tot 14-10-2026 15:25 CEST.

7,9Berichten per uur, gemiddeld over de verstreken gekozen periode
25Drukste opgeslagen uur: 14-10-2026 13:00
15:18Laatste bericht binnen de filters: 14-10-2026

Wanneer worden berichten geregistreerd?

Weekdagen tegenover uren, opgeteld binnen de gekozen periode. We gebruiken de gemelde tijd, of anders de ontvangsttijd. Donkerder betekent meer berichten. Gedeeltelijke dagen en uren zijn inbegrepen; dit is geen gemiddelde per weekdag.

Aantal alarmeringsberichten per weekdag en Nederlands uur
Dag000102030405060708091011121314151617181920212223Totaal
Ma0000000000000000000000000
Di0000000000000000000000000
Wo72100091001412202524700000000122
Do0000000000000000000000000
Vr0000000000000000000000000
Za0000000000000000000000000
Zo0000000000000000000000000

Trend per hulpdienst

Dezelfde tijdvakken als de totaaltijdlijn. Overig bevat alle andere hulpdiensten. Kies een hulpdienst om alle statistieken daarop te filteren.

TijdvakBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaal
14-10 00:0000707
14-10 01:0000202
14-10 02:0000101
14-10 03:0000000
14-10 04:0000000
14-10 05:0000000
14-10 06:0000909
14-10 07:0000101
14-10 08:0000000
14-10 09:0000000
14-10 10:000014014
14-10 11:000012012
14-10 12:000020020
14-10 13:000025025
14-10 14:000024024
14-10 15:0000707

Regio’s naast elkaar

De 15 regio’s met de meeste berichten binnen de filters. Aandeel is berekend over alle 122 geselecteerde berichten; onbekende regio’s worden apart getoond.

RegioBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaalAandeel
Noord-Holland002502520,5%
Zuid-Holland002502520,5%
Noord-Brabant002102117,2%
Gelderland001301310,7%
Utrecht00120129,8%
Onbekend00110119,0%
Limburg006064,9%
Zeeland004043,3%
Overijssel002021,6%
Drenthe002021,6%
Flevoland001010,8%

Hoe volledig zijn de opgeslagen gegevens?

Een ingevuld veld kan nog onnauwkeurig zijn. Een straatnaam is niet altijd een volledig adres; opgeslagen coördinaten zeggen niets over precisie of ontvangststerkte.

Eerste opgeslagen bericht binnen de filters: 14-10-2026 00:49. Een tijdvak met nul berichten bewijst niet dat er geen alarmeringen waren.

GegevenAanwezigOntbreektAandeel aanwezig
Plaats118496,7%
Regio1111191,0%
Adresveld115794,3%
Coördinaten1111191,0%
Incidenttype982480,3%
3966.7%Verschil met direct voorafgaande, even lange periode (3 berichten). Geen uitspraak over incidentontwikkeling.
91%Opgeslagen coördinaten · 111/122. Nauwkeurigheid niet bevestigd.

Bronregistratie

BronBerichten
Eigen ontvanger122

Bronregistratie zegt niets over volledige landelijke dekking.

Prioriteiten

PrioriteitAantalAandeel
9779.5%
P1 · spoed2520.5%
122Meldingen · vandaag
122Politie

Meldingen per uur · gekozen periode

Exacte tijdlijn bekijken
TijdBerichten
14-10 00:007
14-10 01:002
14-10 02:001
14-10 03:000
14-10 04:000
14-10 05:000
14-10 06:009
14-10 07:001
14-10 08:000
14-10 09:000
14-10 10:0014
14-10 11:0012
14-10 12:0020
14-10 13:0025
14-10 14:0024
14-10 15:007
7 14-10 00:00
2 14-10 01:00
1 14-10 02:00
0 14-10 03:00
0 14-10 04:00
0 14-10 05:00
9 14-10 06:00
1 14-10 07:00
0 14-10 08:00
0 14-10 09:00
14 14-10 10:00
12 14-10 11:00
20 14-10 12:00
25 14-10 13:00
24 14-10 14:00
7 14-10 15:00

Waar · plaatsen

Rotterdam 9
Utrecht 9
Den Haag 7
Amsterdam 6
Purmerend 4
Nijmegen 4
Rijen 3
Bergen op Zoom 2
Terneuzen 2
Wageningen 2
Amersfoort 2
Helmond 2
Weert 2
Valkenswaard 2
Sprang-Capelle 2

Waar · regio's

Noord-Holland 25
Zuid-Holland 25
Noord-Brabant 21
Gelderland 13
Utrecht 12
Limburg 6
Zeeland 4
Overijssel 2
Drenthe 2
Flevoland 1

Eenheden per hulpdienst

Brandweer

Brandweer Amsterdam-Amstelland 2

Politie

Politie Midden- en West-Brabant 12
Politie Rotterdam Rijnmond 10
Politie Utrecht 9
Politie Amsterdam-Amstelland 6
Politie Brabant Zuid en Oost 6
Politie Hollands Midden 6
Politie Gelderland Midden 5
Politie Limburg Zuid 5
Politie Zeeland 4
Politie Gelderland-Zuid ( Persvoorlichting ) 4

Alle berichten in de gekozen periode. Een label telt maximaal één keer per bericht; monitorcodes, lichtkranten en persinformatie zijn uitgesloten. Dit meet alarmeringen, geen daadwerkelijke inzet. Eenheidslabels uit de meegestuurde capcode-informatie (zoals ook per melding op de monitor staat), ingedeeld per hulpdienst. Geen ruwe voertuigkentekens, rit- of voertuignummers: die blijven uitsluitend in het lokale technische logboek.

Incidenttypes in meldingen per hulpdienst

Politie

Verkeersongeval 82
Onbekend 24
Schietincident 9
Steekpartij 4
Voertuig te water 3

Incidenttype op basis van de tekst van de melding zelf (bijv. "bosbrand", "verkeersongeval"), dezelfde classificatie als op de lokale redactiepagina. "Onbekend" betekent dat de meldingstekst geen specifiek incidenttype noemt (bijv. een kale A1/A2-oproep zonder verdere aanleiding).

Recente meldingen

Politie

Verkeersongeval

Roze Flamingo · Heerhugowaard · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Stellenboschplein · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Schietincident

Schietincident Margaretha van Parmadreef · Utrecht · Utrecht

Politie

Verkeersongeval

Debbeshoek Maasstraat · Ulft · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Structuurbaan · Nieuwegein · Utrecht

Politie

Verkeersongeval

Materieel Wilhelminalaan · Monnickendam · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Hoefkade · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Schiphorsterweg · De Schiphorst · Drenthe

Politie

Verkeersongeval

Heukelumseweg · Asperen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Weststraat · Den Helder · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Albert Heijn Velperweg · Arnhem · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Deukerdijk Hoogeweg · Pannerden · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Kessler Park Volmerlaan · Rijswijk · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Campusbaan · Nijmegen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Campusbaan · Nijmegen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Dedemsvaartweg Kerketuinenweg · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

d'Arcyweg · Rotterdam · Zuid-Holland

PolitieP1

Politie · Alarmering

Passenberg President Kennedylaan · Roosendaal · Noord-Brabant

Politie

Verkeersongeval

Mondriaanplein · Uden · Noord-Brabant

PolitieP1

Politie · Alarmering

Passenberg President Kennedylaan · Roosendaal · Noord-Brabant

PolitieP1

Verkeersongeval

Ongeval water Buitenhaven · Terneuzen · Zeeland

Politie

Verkeersongeval

Europaweg · Helmond · Noord-Brabant

Politie

Verkeersongeval

Europaweg 11 · Helmond · Noord-Brabant

Politie

Verkeersongeval

Materieel N203 Li · Krommenie · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Nieuwe Parklaan Nieuwe Duinweg · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Tudderenderweg · Sittard · Limburg

Politie

Verkeersongeval

Rijksstraatweg · Hippolytushoef · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Materieel Amsterdamsevaart · Haarlem · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Breekade · Spijkenisse · Zuid-Holland

Politie

Schietincident

Schietincident Donaudreef · Utrecht · Utrecht

Politie

Schietincident

Schietincident Donaudreef · Utrecht · Utrecht

Politie

Schietincident

Schietincident Donaudreef · Utrecht · Utrecht

Politie

Schietincident

Schietincident Donaudreef · Utrecht · Utrecht

Laatste 40 openbare meldingen in deze periode. Het volledige overzicht staat op de P2000-monitor.

Download tellingen als CSV

Alleen openbaar gemaakte alarmeringsberichten; technische berichten uitgesloten. Dit zijn berichten, geen unieke incidenten. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen. Een melding is geen bevestigd incident. Bij nood: bel 112.