HET ECHTE NIEUWS

P2000 STATISTIEKEN

Deze maand · 252 openbare meldingen
Filters: Deze maandPolitie · wijzigen

Dit zijn alarmeringsberichten, geen unieke of bevestigde incidenten. Alle tellingen gebruiken dezelfde periode en filters. Tijden zijn Nederlands; het herhaalde uur bij wintertijd wordt samen geteld. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen.

Meetperiode: 01-10-2026 00:00 tot 14-10-2026 16:01 CEST.

0,8Berichten per uur, gemiddeld over de verstreken gekozen periode
38Drukste opgeslagen uur: 07-10-2026 16:00
16:00Laatste bericht binnen de filters: 14-10-2026

Wanneer worden berichten geregistreerd?

Weekdagen tegenover uren, opgeteld binnen de gekozen periode. We gebruiken de gemelde tijd, of anders de ontvangsttijd. Donkerder betekent meer berichten. Gedeeltelijke dagen en uren zijn inbegrepen; dit is geen gemiddelde per weekdag.

Aantal alarmeringsberichten per weekdag en Nederlands uur
Dag000102030405060708091011121314151617181920212223Totaal
Ma0000000000000000000000000
Di0000000000000000000000123
Wo72100091001412202524134017171113100227
Do22010334412000000000000022
Vr0000000000000000000000000
Za0000000000000000000000000
Zo0000000000000000000000000

Trend per hulpdienst

Dezelfde tijdvakken als de totaaltijdlijn. Overig bevat alle andere hulpdiensten. Kies een hulpdienst om alle statistieken daarop te filteren.

TijdvakBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaal
01-10-20260022022
02-10-202600000
03-10-202600000
04-10-202600000
05-10-202600000
06-10-202600000
07-10-20260097097
08-10-202600000
09-10-202600000
10-10-202600000
11-10-202600000
12-10-202600000
13-10-202600303
14-10-2026001300130

Regio’s naast elkaar

De 15 regio’s met de meeste berichten binnen de filters. Aandeel is berekend over alle 252 geselecteerde berichten; onbekende regio’s worden apart getoond.

RegioBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaalAandeel
Noord-Holland005605622,2%
Zuid-Holland005405421,4%
Noord-Brabant003403413,5%
Utrecht00250259,9%
Gelderland00200207,9%
Onbekend00190197,5%
Limburg00170176,7%
Zeeland007072,8%
Friesland005052,0%
Groningen005052,0%
Overijssel005052,0%
Flevoland003031,2%
Drenthe002020,8%

Hoe volledig zijn de opgeslagen gegevens?

Een ingevuld veld kan nog onnauwkeurig zijn. Een straatnaam is niet altijd een volledig adres; opgeslagen coördinaten zeggen niets over precisie of ontvangststerkte.

Eerste opgeslagen bericht binnen de filters: 01-10-2026 00:12. Een tijdvak met nul berichten bewijst niet dat er geen alarmeringen waren.

GegevenAanwezigOntbreektAandeel aanwezig
Plaats243996,4%
Regio2331992,5%
Adresveld2302291,3%
Coördinaten2341892,9%
Incidenttype2074582,1%
-84.8%Verschil met direct voorafgaande, even lange periode (1656 berichten). Geen uitspraak over incidentontwikkeling.
92.9%Opgeslagen coördinaten · 234/252. Nauwkeurigheid niet bevestigd.

Bronregistratie

BronBerichten
Eigen ontvanger252

Bronregistratie zegt niets over volledige landelijke dekking.

Prioriteiten

PrioriteitAantalAandeel
20882.5%
P1 · spoed4216.7%
P2 · minder urgent20.8%
252Meldingen · deze maand
252Politie

Meldingen per dag · gekozen periode

Exacte tijdlijn bekijken
TijdBerichten
01-10-202622
02-10-20260
03-10-20260
04-10-20260
05-10-20260
06-10-20260
07-10-202697
08-10-20260
09-10-20260
10-10-20260
11-10-20260
12-10-20260
13-10-20263
14-10-2026130
22 01-10-2026
0 02-10-2026
0 03-10-2026
0 04-10-2026
0 05-10-2026
0 06-10-2026
97 07-10-2026
0 08-10-2026
0 09-10-2026
0 10-10-2026
0 11-10-2026
0 12-10-2026
3 13-10-2026
130 14-10-2026

Waar · plaatsen

Den Haag 17
Utrecht 16
Amsterdam 15
Rotterdam 12
Hoogvliet Rotterdam 10
Purmerend 7
Bergen op Zoom 4
Nijmegen 4
Schagerbrug 4
Oostwold 3
Landgraaf 3
Arnhem 3
Soesterberg 3
Alkmaar 3
Roosendaal 3

Waar · regio's

Noord-Holland 56
Zuid-Holland 54
Noord-Brabant 34
Utrecht 25
Gelderland 20
Limburg 17
Zeeland 7
Friesland 5
Groningen 5
Overijssel 5

Eenheden per hulpdienst

Brandweer

Brandweer Amsterdam-Amstelland 2
BRW Haaglanden ( Calamiteiten Coordinator ) 2
Brandweer Limburg Noord 1

Politie

Politie Rotterdam Rijnmond 23
Politie Utrecht 22
Politie Midden- en West-Brabant 19
Politie Amsterdam-Amstelland 16
Politie Brabant Zuid en Oost 9
Politie Limburg-Zuid ( Persvoorlichter ) 8
Politie Limburg Zuid 8
Politie Hollands Midden 8
Politie Zeeland 7
Politie Noord en Oost Gelderland 7

Alle berichten in de gekozen periode. Een label telt maximaal één keer per bericht; monitorcodes, lichtkranten en persinformatie zijn uitgesloten. Dit meet alarmeringen, geen daadwerkelijke inzet. Eenheidslabels uit de meegestuurde capcode-informatie (zoals ook per melding op de monitor staat), ingedeeld per hulpdienst. Geen ruwe voertuigkentekens, rit- of voertuignummers: die blijven uitsluitend in het lokale technische logboek.

Incidenttypes in meldingen per hulpdienst

Politie

Verkeersongeval 181
Onbekend 45
Steekpartij 9
Schietincident 9
Voertuig te water 5
Explosie 3

Incidenttype op basis van de tekst van de melding zelf (bijv. "bosbrand", "verkeersongeval"), dezelfde classificatie als op de lokale redactiepagina. "Onbekend" betekent dat de meldingstekst geen specifiek incidenttype noemt (bijv. een kale A1/A2-oproep zonder verdere aanleiding).

Recente meldingen

Politie

Verkeersongeval

Vlierboomstraat · Utrecht · Utrecht

Politie

Verkeersongeval

Laarderweg · Bussum · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Hanestreek · Wijnjewoude · Friesland

Politie

Verkeersongeval

Hanestreek · Wijnjewoude · Friesland

Politie

Verkeersongeval

Groene Boord · Heerlen · Limburg

Politie

Verkeersongeval

Moerweg · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Willemsplein · Arnhem · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Roze Flamingo · Heerhugowaard · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Stellenboschplein · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Schietincident

Schietincident Margaretha van Parmadreef · Utrecht · Utrecht

Politie

Verkeersongeval

Debbeshoek Maasstraat · Ulft · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Structuurbaan · Nieuwegein · Utrecht

Politie

Verkeersongeval

Materieel Wilhelminalaan · Monnickendam · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Hoefkade · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Schiphorsterweg · De Schiphorst · Drenthe

Politie

Verkeersongeval

Heukelumseweg · Asperen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Weststraat · Den Helder · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Albert Heijn Velperweg · Arnhem · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Deukerdijk Hoogeweg · Pannerden · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Kessler Park Volmerlaan · Rijswijk · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Campusbaan · Nijmegen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Campusbaan · Nijmegen · Gelderland

Politie

Verkeersongeval

Dedemsvaartweg Kerketuinenweg · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

d'Arcyweg · Rotterdam · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Mondriaanplein · Uden · Noord-Brabant

PolitieP1

Politie · Alarmering

Passenberg President Kennedylaan · Roosendaal · Noord-Brabant

PolitieP1

Politie · Alarmering

Passenberg President Kennedylaan · Roosendaal · Noord-Brabant

PolitieP1

Verkeersongeval

Ongeval water Buitenhaven · Terneuzen · Zeeland

Politie

Verkeersongeval

Europaweg · Helmond · Noord-Brabant

Politie

Verkeersongeval

Europaweg 11 · Helmond · Noord-Brabant

Politie

Verkeersongeval

Materieel N203 Li · Krommenie · Noord-Holland

Politie

Verkeersongeval

Nieuwe Parklaan Nieuwe Duinweg · Den Haag · Zuid-Holland

Politie

Verkeersongeval

Tudderenderweg · Sittard · Limburg

Politie

Verkeersongeval

Rijksstraatweg · Hippolytushoef · Noord-Holland

Laatste 40 openbare meldingen in deze periode. Het volledige overzicht staat op de P2000-monitor.

Download tellingen als CSV

Alleen openbaar gemaakte alarmeringsberichten; technische berichten uitgesloten. Dit zijn berichten, geen unieke incidenten. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen. Een melding is geen bevestigd incident. Bij nood: bel 112.