HET ECHTE NIEUWS

P2000 STATISTIEKEN

Deze week · 1774 openbare meldingen
Filters: Deze weekAmbulance · wijzigen

Dit zijn alarmeringsberichten, geen unieke of bevestigde incidenten. Alle tellingen gebruiken dezelfde periode en filters. Tijden zijn Nederlands; het herhaalde uur bij wintertijd wordt samen geteld. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen.

Meetperiode: 12-10-2026 00:00 tot 14-10-2026 16:03 CEST.

27,7Berichten per uur, gemiddeld over de verstreken gekozen periode
238Drukste opgeslagen uur: 14-10-2026 15:00
16:02Laatste bericht binnen de filters: 14-10-2026

Wanneer worden berichten geregistreerd?

Weekdagen tegenover uren, opgeteld binnen de gekozen periode. We gebruiken de gemelde tijd, of anders de ontvangsttijd. Donkerder betekent meer berichten. Gedeeltelijke dagen en uren zijn inbegrepen; dit is geen gemiddelde per weekdag.

Aantal alarmeringsberichten per weekdag en Nederlands uur
Dag000102030405060708091011121314151617181920212223Totaal
Ma0000000000000000000000000
Di0000000000000000000000217899
Wo8969475755524828001222082272152062381400000001675
Do0000000000000000000000000
Vr0000000000000000000000000
Za0000000000000000000000000
Zo0000000000000000000000000

Trend per hulpdienst

Dezelfde tijdvakken als de totaaltijdlijn. Overig bevat alle andere hulpdiensten. Kies een hulpdienst om alle statistieken daarop te filteren.

TijdvakBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaal
12-10-202600000
13-10-20260990099
14-10-202601675001675

Regio’s naast elkaar

De 15 regio’s met de meeste berichten binnen de filters. Aandeel is berekend over alle 1774 geselecteerde berichten; onbekende regio’s worden apart getoond.

RegioBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaalAandeel
Zuid-Holland05960059633,6%
Noord-Brabant03500035019,7%
Noord-Holland03020030217,0%
Gelderland02170021712,2%
Utrecht09400945,3%
Onbekend07700774,3%
Zeeland07100714,0%
Flevoland04000402,3%
Limburg01900191,1%
Overijssel030030,2%
Friesland020020,1%
Groningen020020,1%
Drenthe010010,1%

Hoe volledig zijn de opgeslagen gegevens?

Een ingevuld veld kan nog onnauwkeurig zijn. Een straatnaam is niet altijd een volledig adres; opgeslagen coördinaten zeggen niets over precisie of ontvangststerkte.

Eerste opgeslagen bericht binnen de filters: 13-10-2026 22:43. Een tijdvak met nul berichten bewijst niet dat er geen alarmeringen waren.

GegevenAanwezigOntbreektAandeel aanwezig
Plaats17383698,0%
Regio16977795,7%
Adresveld92584952,1%
Coördinaten16977795,7%
Incidenttype294148016,6%
—Verschil met direct voorafgaande, even lange periode (0 berichten). Geen uitspraak over incidentontwikkeling.
95.7%Opgeslagen coördinaten · 1697/1774. Nauwkeurigheid niet bevestigd.

Bronregistratie

BronBerichten
Eigen ontvanger1774

Bronregistratie zegt niets over volledige landelijke dekking.

Prioriteiten

PrioriteitAantalAandeel
A2 · minder urgent80745.5%
A1 · spoed61734.8%
B2 · besteld vervoer24713.9%
B1 · besteld vervoer372.1%
372.1%
A0 · hoogste urgentie271.5%
P1 · spoed10.1%
C110.1%
1774Meldingen · deze week
1774Ambulance

Meldingen per dag · gekozen periode

Exacte tijdlijn bekijken
TijdBerichten
12-10-20260
13-10-202699
14-10-20261675
0 12-10-2026
99 13-10-2026
1675 14-10-2026

Waar · plaatsen

Rotterdam 118
Den Haag 116
Amsterdam 103
Tilburg 32
Eindhoven 30
Dordrecht 27
Zoetermeer 26
Voorburg 24
Breda 23
Delft 23
Haarlem 21
Arnhem 21
Schiedam 20
Utrecht 20
Helmond 19

Waar · regio's

Zuid-Holland 596
Noord-Brabant 350
Noord-Holland 302
Gelderland 217
Utrecht 94
Zeeland 71
Flevoland 40
Limburg 19
Overijssel 3
Friesland 2

Eenheden per hulpdienst

Brandweer

Brandweer Groningen 1

Ambulance

Ambulance Haaglanden 117
Ambulance Hollands Midden 104
Ambulance Brabant Zuid en Oost 100
Ambulance Noord en Oost Gelderland 96
Ambulance Utrecht 93
Ambulance Brabant Noord 86
Ambulance Rotterdam Rijnmond 65
Ambulance Midden- en West-Brabant 62
Ambulance Zuid-Holland Zuid 62
Ambulance Gooi en Vechtstreek 52

Overig

Lifeliner 2 ( Zuid-West Nederland ) 5
Lifeliner 1 / MKA Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland (MMT 901) 1

Alle berichten in de gekozen periode. Een label telt maximaal één keer per bericht; monitorcodes, lichtkranten en persinformatie zijn uitgesloten. Dit meet alarmeringen, geen daadwerkelijke inzet. Eenheidslabels uit de meegestuurde capcode-informatie (zoals ook per melding op de monitor staat), ingedeeld per hulpdienst. Geen ruwe voertuigkentekens, rit- of voertuignummers: die blijven uitsluitend in het lokale technische logboek.

Incidenttypes in meldingen per hulpdienst

Ambulance

Onbekend 1480
Besteld (niet-spoedeisend) vervoer 284
Reanimatie 7
Voertuig te water 2
Verkeersongeval 1

Incidenttype op basis van de tekst van de melding zelf (bijv. "bosbrand", "verkeersongeval"), dezelfde classificatie als op de lokale redactiepagina. "Onbekend" betekent dat de meldingstekst geen specifiek incidenttype noemt (bijv. een kale A1/A2-oproep zonder verdere aanleiding).

Recente meldingen

AmbulanceA1

Ambulance · Alarmering

de Doc Huisartsen Boomsluiterskade · Den Haag · Zuid-Holland

AmbulanceA2

Ambulance · Alarmering

Ranzijn Tuin en Dier Kleine Tocht · Zaandam · Noord-Holland

AmbulanceA2

Ambulance · Alarmering

Huisartspraktijk Bakker Uiterwaard · Zoetermeer · Zuid-Holland

AmbulanceB2

Besteld vervoer

SEH Reinier de Graafweg · Delft · Zuid-Holland

AmbulanceB2

Besteld vervoer

Sara Burgerhartstraat 1055 · Amsterdam · Noord-Holland

Laatste 40 openbare meldingen in deze periode. Het volledige overzicht staat op de P2000-monitor.

Download tellingen als CSV

Alleen openbaar gemaakte alarmeringsberichten; technische berichten uitgesloten. Dit zijn berichten, geen unieke incidenten. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen. Een melding is geen bevestigd incident. Bij nood: bel 112.