HET ECHTE NIEUWS

P2000 STATISTIEKEN

Vandaag · 1675 openbare meldingen
Filters: VandaagAmbulance · wijzigen

Kies geldige datums, maximaal 366 dagen. Nu wordt vandaag getoond.

Dit zijn alarmeringsberichten, geen unieke of bevestigde incidenten. Alle tellingen gebruiken dezelfde periode en filters. Tijden zijn Nederlands; het herhaalde uur bij wintertijd wordt samen geteld. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen.

Meetperiode: 14-10-2026 00:00 tot 14-10-2026 16:03 CEST.

104,3Berichten per uur, gemiddeld over de verstreken gekozen periode
238Drukste opgeslagen uur: 14-10-2026 15:00
16:02Laatste bericht binnen de filters: 14-10-2026

Wanneer worden berichten geregistreerd?

Weekdagen tegenover uren, opgeteld binnen de gekozen periode. We gebruiken de gemelde tijd, of anders de ontvangsttijd. Donkerder betekent meer berichten. Gedeeltelijke dagen en uren zijn inbegrepen; dit is geen gemiddelde per weekdag.

Aantal alarmeringsberichten per weekdag en Nederlands uur
Dag000102030405060708091011121314151617181920212223Totaal
Ma0000000000000000000000000
Di0000000000000000000000000
Wo8969475755524828001222082272152062381400000001675
Do0000000000000000000000000
Vr0000000000000000000000000
Za0000000000000000000000000
Zo0000000000000000000000000

Trend per hulpdienst

Dezelfde tijdvakken als de totaaltijdlijn. Overig bevat alle andere hulpdiensten. Kies een hulpdienst om alle statistieken daarop te filteren.

TijdvakBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaal
14-10 00:000890089
14-10 01:000690069
14-10 02:000470047
14-10 03:000570057
14-10 04:000550055
14-10 05:000520052
14-10 06:000480048
14-10 07:000280028
14-10 08:0000000
14-10 09:0000000
14-10 10:00012200122
14-10 11:00020800208
14-10 12:00022700227
14-10 13:00021500215
14-10 14:00020600206
14-10 15:00023800238
14-10 16:000140014

Regio’s naast elkaar

De 15 regio’s met de meeste berichten binnen de filters. Aandeel is berekend over alle 1675 geselecteerde berichten; onbekende regio’s worden apart getoond.

RegioBrandweerAmbulancePolitieOverigTotaalAandeel
Zuid-Holland05560055633,2%
Noord-Brabant03350033520,0%
Noord-Holland02870028717,1%
Gelderland02040020412,2%
Utrecht08800885,3%
Onbekend07600764,5%
Zeeland06500653,9%
Flevoland03800382,3%
Limburg01800181,1%
Overijssel030030,2%
Friesland020020,1%
Groningen020020,1%
Drenthe010010,1%

Hoe volledig zijn de opgeslagen gegevens?

Een ingevuld veld kan nog onnauwkeurig zijn. Een straatnaam is niet altijd een volledig adres; opgeslagen coördinaten zeggen niets over precisie of ontvangststerkte.

Eerste opgeslagen bericht binnen de filters: 14-10-2026 00:00. Een tijdvak met nul berichten bewijst niet dat er geen alarmeringen waren.

GegevenAanwezigOntbreektAandeel aanwezig
Plaats16393697,9%
Regio15997695,5%
Adresveld86980651,9%
Coördinaten15997695,5%
Incidenttype284139117,0%
1591.9%Verschil met direct voorafgaande, even lange periode (99 berichten). Geen uitspraak over incidentontwikkeling.
95.5%Opgeslagen coördinaten · 1599/1675. Nauwkeurigheid niet bevestigd.

Bronregistratie

BronBerichten
Eigen ontvanger1675

Bronregistratie zegt niets over volledige landelijke dekking.

Prioriteiten

PrioriteitAantalAandeel
A2 · minder urgent76645.7%
A1 · spoed56934%
B2 · besteld vervoer23914.3%
372.2%
B1 · besteld vervoer352.1%
A0 · hoogste urgentie271.6%
P1 · spoed10.1%
C110.1%
1675Meldingen · vandaag
1675Ambulance

Meldingen per uur · gekozen periode

Exacte tijdlijn bekijken
TijdBerichten
14-10 00:0089
14-10 01:0069
14-10 02:0047
14-10 03:0057
14-10 04:0055
14-10 05:0052
14-10 06:0048
14-10 07:0028
14-10 08:000
14-10 09:000
14-10 10:00122
14-10 11:00208
14-10 12:00227
14-10 13:00215
14-10 14:00206
14-10 15:00238
14-10 16:0014
89 14-10 00:00
69 14-10 01:00
47 14-10 02:00
57 14-10 03:00
55 14-10 04:00
52 14-10 05:00
48 14-10 06:00
28 14-10 07:00
0 14-10 08:00
0 14-10 09:00
122 14-10 10:00
208 14-10 11:00
227 14-10 12:00
215 14-10 13:00
206 14-10 14:00
238 14-10 15:00
14 14-10 16:00

Waar · plaatsen

Den Haag 106
Rotterdam 105
Amsterdam 97
Tilburg 29
Eindhoven 29
Zoetermeer 26
Dordrecht 25
Voorburg 22
Delft 22
Breda 22
Haarlem 21
Arnhem 20
Schiedam 19
Helmond 18
Utrecht 18

Waar · regio's

Zuid-Holland 556
Noord-Brabant 335
Noord-Holland 287
Gelderland 204
Utrecht 88
Zeeland 65
Flevoland 38
Limburg 18
Overijssel 3
Friesland 2

Eenheden per hulpdienst

Brandweer

Brandweer Groningen 1

Ambulance

Ambulance Haaglanden 109
Ambulance Hollands Midden 103
Ambulance Brabant Zuid en Oost 97
Ambulance Noord en Oost Gelderland 92
Ambulance Utrecht 87
Ambulance Brabant Noord 82
Ambulance Rotterdam Rijnmond 61
Ambulance Zuid-Holland Zuid 59
Ambulance Midden- en West-Brabant 58
Ambulance Gooi en Vechtstreek 50

Overig

Lifeliner 2 ( Zuid-West Nederland ) 5
Lifeliner 1 / MKA Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland (MMT 901) 1

Alle berichten in de gekozen periode. Een label telt maximaal één keer per bericht; monitorcodes, lichtkranten en persinformatie zijn uitgesloten. Dit meet alarmeringen, geen daadwerkelijke inzet. Eenheidslabels uit de meegestuurde capcode-informatie (zoals ook per melding op de monitor staat), ingedeeld per hulpdienst. Geen ruwe voertuigkentekens, rit- of voertuignummers: die blijven uitsluitend in het lokale technische logboek.

Incidenttypes in meldingen per hulpdienst

Ambulance

Onbekend 1391
Besteld (niet-spoedeisend) vervoer 274
Reanimatie 7
Voertuig te water 2
Verkeersongeval 1

Incidenttype op basis van de tekst van de melding zelf (bijv. "bosbrand", "verkeersongeval"), dezelfde classificatie als op de lokale redactiepagina. "Onbekend" betekent dat de meldingstekst geen specifiek incidenttype noemt (bijv. een kale A1/A2-oproep zonder verdere aanleiding).

Recente meldingen

AmbulanceA1

Ambulance · Alarmering

de Doc Huisartsen Boomsluiterskade · Den Haag · Zuid-Holland

AmbulanceA2

Ambulance · Alarmering

Ranzijn Tuin en Dier Kleine Tocht · Zaandam · Noord-Holland

AmbulanceA2

Ambulance · Alarmering

Huisartspraktijk Bakker Uiterwaard · Zoetermeer · Zuid-Holland

AmbulanceB2

Besteld vervoer

SEH Reinier de Graafweg · Delft · Zuid-Holland

AmbulanceB2

Besteld vervoer

Sara Burgerhartstraat 1055 · Amsterdam · Noord-Holland

Laatste 40 openbare meldingen in deze periode. Het volledige overzicht staat op de P2000-monitor.

Download tellingen als CSV

Alleen openbaar gemaakte alarmeringsberichten; technische berichten uitgesloten. Dit zijn berichten, geen unieke incidenten. Ontvangstdekking beïnvloedt de aantallen. Een melding is geen bevestigd incident. Bij nood: bel 112.